Březen 2009

Shrnutí dneška

14. března 2009 v 19:18 | Lucik |  Deníček
Tak dneska ráno jsem s Anuschkou vypadla z baráku už v 8hodin a šli jsme na cvičák, který začíná až 9, ale Any se aspoň prolítala a nemuseli jsme pospíchat jako obvykle (vycházíme vždycky kolem půl 9)... Na cvičáku jsme dělali chůzi u nohy, vysílačku, kladinu a obrany. Dneska byla Anuschka fakt hodná a poslušná...Všechno jí šlo moc hezky.
Odpoledne jsme se ještě vydali na prochajdu, Any se dneska celou cestu ploužila. Pomalu jsem ji musela tahat, jak se courala. Vždycky táhne ona mě, ale dneska to bylo opačně. Na poli se jí vrátil elán. Aportovala klacek. Vždycky ho i přinesla (což běžně taky moc nedělá).


11.března 2009

12. března 2009 v 18:42 | Lucik |  Fotogalerie

Po dlouhé době na cvičáku...

7. března 2009 v 18:44 | Lucik |  Deníček
Tak jsme se s Anuschkou po dlouhé době vydali na cvičák. Ráno jsme tam měli jet původně autem, ale nakonec jsme šli pěšky. Tak se Anuschka prošla.
Na cvičáku jsme zkoušeli vysílačku. Moc jí to šlo. Poté byla chůze u nohy. Dneska ji musím taky pochválit, šlo jí to výborně:). Pak přišla na řadu obrana. Any si dokonce i štěkla (sice málo ale, přeci). Chytila kůži a nechtěla jí pustit. A pak jsme už museli domů.....

Stopa!

3. března 2009 v 18:31 | Lucik |  Deníček


Dneska jsem se šla s Any jako obvykle projít. Tentokrát jsem se rozhodla, že si cestou uděláme i krákou stopičku. Stopa byla dlouhá asi tak 15-20metrů. Tak jsem si Any přivázala ke stromu, aby na mě počkala, až jí stopu připravim. Asi tak na každým 4kroku měla čtvrtku piškotu a na konci měla jeden a půl piškotku. Tak jsmese připravili a vyrazili. Any hned pochopila o co jde, protože stopu má moc ráda. Než jsem se nadála byli jsme na konci stopy. Any tam ty piškoty prostě nechala a snědla jenom ty na konci, akorát zalehnutí jí moc nejde. A tak jsme šli dál. Párkrát jsem si Any vyfotila a šli jsme stejným směrem domů. Tak jsem Any pustila, a ona si to pelášila kupředu. No jo moc dobře si pamatovala, kde ty piškotky nechala a šla si je sníst. Takže si myslím, že zvládne i 5minut starou stopu. Snad se nám to podaří co nejdříve prodloužit.
Fotky jsou z mobilu, takže kvalita nic moc....